Vědomá manifestace

Eckhart Tolle vás v  tomto kurzu naučí, jak dimenze bytí a jednání dostat do rovnováhy, a tak žít šťastný život a naplno využívat svou přirozenou tvořivost. 
Přihlásit se na kurz

Rovnováha mezi
jednáním a bytím

Podle Eckharta Tolleho se mnoho lidí nechává polapit do pasti dimenze jednání. Věří, že si své sny splní a naleznou štěstí, jen pro to musí udělat víc. Výsledkem je většinou stres, ale také strach. Nemohou si dovolit dělat méně, protože pak si přece své sny nikdy nesplní… A pak ve své činnosti uvízne natolik, že se s ní začne ztotožňovat, a zapomene, že vedle jednání existuje ještě jiná dimenze:

Dimenze bytí. V této dimenzi uvnitř sebe sama plně zažíváš přítomnost, to hluboké spojení se svou podstatou, se svým čirým vědomím. Tato přítomnost odhaluje nedostatky, které se vaše ego bojí ztratit. Protože teď už to není jen vaše ego, které něco chce. To sám život, samotný vesmír, tvoří prostřednictvím vaší podstaty.

Až se naučíte vyvážit jednání a bytí a budete z této úrovně tvořit, teprve tehdy začnete manifestovat to, co vás učiní doopravdy a dlouhodobě šťastným. Je to nezbytný krok v samotné evoluci, a vy jse tudíž tvůrci tohoto kreativního procesu života.

8 týdenní online kurz “Vědomá manifestace”
s Echartem Tollem

Tento program tě provede krok za krokem uměním vědomé manifestace skrze tvou nejhlubší podstatu a mimořádnou sílu přítomnosti. 

  1. lekce: Jak nesmírně důležité je uvědomit si své „hluboké já“
  2. lekce: Pozvání vesmírné inteligence
  3. lekce: Nástroje vědomé manifestace
  4. lekce: Manifestace fyzického zdraví a vědomých vztahů
  5. lekce: Využij překážky k osobnímu růstu a nauč se osvobozovat
  6. lekce: Vnímat dobro a být světlem světa
  7. lekce: Často kladené otázky s Eckhartem

Tento kurz byl stvořen zvláště pro tuto dobu, kdy je důležitější než kdy dříve, aby se lidé naučili používat svou vnitřní sílu a vytvořili novou optimističtější budoucnost! Budoucnost, která nestojí na strachu a nedostatku, ale na vědomém bytí, vědomé pozornosti a vědomé manifestaci.

Mimořádná časově omezená nabídka!
Nyní pouze za 199 € namísto 499.00 €

Obsahuje více než 15 hodin videí. Můžeš se na lekce dívat v češtině nebo v originále v angličtině s českými titulky.

Eckhart Tolle je světově známý jako jeden z nejduchovnějších učitelů a vizionářů. Učí lidi z celého světa.

Narodil se v Německu. Je duchovním učitelem a spisovatelem a studoval na univerzitách v Londýně a Cambridge. Když mu bylo 29, zásadně mu změnila život hluboká vnitřní proměna. Několik následujících let zasvětil pochopení, integraci a prohloubení této transformace.  

Svými mezinárodními bestsellery „Moc přítomného okamžiku“ a „Nová Země“ (přeloženými do více než 52 jazyků) představil radost a svobodu života v přítomnosti milionům lidí.  

New York Times označil Eckharta za „nejoblíbenějšího duchovního autora ve Spojených státech“ a Watkins Review ho nazval „duchovně nejvlivnější osobností na světě“.  

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!