Skrytá moudrost

Tento kurz vznikl proto, abych Vám ukázala, že jste schopni zázraků. Bez přehánění Vás naučím spojit se se svým nitrem a s moudrostí své duše. Kdo si toto umění osvojí, může řídit sám své zdraví, vztahy, hojnost a celý svůj život. Je jedno, kým jste, jaké vzdělání a zkušenosti máte. Dokážete to všichni tak, jako já, žena s dyslexií, máma a manželka v obyčejném životě. Potřebujete se jen cílevědomě, systematicky a s radostí spojovat s vlastní moudrostí. Potom dokážete cokoliv. Ilona Chroboková Dobrovodská
Objednat kurz

Kurz se hodí pro každého, kdo chce

 • Objevit své skryté schopnosti a zlepšit svůj život.
 • Přijmout zodpovědnost za své zdraví a podpořit své tělo tak, aby mělo schopnost regenerace a sebeléčení.
 • Naučit se správně dýchat, hýbat a vyživovat své tělo i duši.
 • Myslet tvůrčím způsobem a tvořit myšlenkami novou realitu.
 • Umět pravidelně čistit své vědomí a mysl a tím kladně ovlivnit imunitu a své zdraví.
 • Naučit se praktickým technikám pro podporu zdraví i k rychlejšímu uzdravování.
 • Překonat strach a být konečně sám sebou.
 • Radostně tvořit a tím získat životní sílu.
 • Pozorně se soustředit i uvolnit při práci s podvědomím.
 • Napojit se na svou vnitřní moudrost a najít odpovědi.
 • Zažívat pocity klidu, harmonie a radosti ze života.

Ilona a Míša o Skryté moudrosti

Jak se Míša s Ilonou potkaly? Jak vznikl nápad natočit Skrytou moudrost? Jak probíhalo natáčení a co všechno při něm holky zažily? S čím vším se musely při tvoření kurzu poprat? A mají vůbec ze svého díla radost? Co může přinést kurz Vám?

Podívejte se na krátké video… 

 

O autorce kurzu

Bc. Ilona Chroboková Dobrovodská je spisovatelka a lektorka v oblasti sebeléčení a změny životního stylu.

Žije s manželem a dvěma psy na hranicích s Rakouskem v malé vísce v kamenném domku s velkou zahradou. Je Mistrem svého života, uzdravila se dokonce několikrát z těžkého onkologického onemocnění navzdory beznadějné prognóze.

Online kurz Skrytá moudrost Vás přenese do jejího nitra, k jejím znalostem a zkušenostem. A kdo chce, může pocítit její upřímnost a otevřenost. Její celá cesta za zdravím je popsána v knize Moudrost jabloňových květů.

Obsah a ukázky z kurzu

Slovo producenta kurzu

Ilonu jsem potkala na její přednášce pro ženský kruh Ivety Kučerové Živá a zdravá. Od prvního okamžiku mě její povídání pohltilo a mile překvapilo, přestože jsem před tím vyslechla příběhy mnohých žen. Nečekala jsem, že se dozvím něco nového a převratného. Přesto jsem díky jejímu projevu získala něco nového a nehmatatelného. Usídlilo se to uvnitř mě.

Okouzlilo mě, jak srozumitelně a jasně a s jakým klidem a nadhledem mluví o těch nejtěžších věcech v životě. Její povídání se bez příkras vyrovná mistrům slova „v oboru“, jako je Joe Dispenza, Joe Braden či Bruce Lipton.

Její zkušenost, životní příběh a zprostředkování jejích znalostí a porozumění sobě samé je mi nějak bližší, proto když se mnou mluvila o tom, že chce realizovat online kurz, věděla jsem hned v první vteřině, že jí nabídnu, aby kurz realizovala ve spolupráci se mnou.

A kurz je tu! Je tu pro vás! Dostupný pro každého i cenově. Ilony kurz bude bezesporu přínosný pro každého, kdo myslí svoji cestu k zachování či znovuzískání zdraví vážně.

Míša Alali Beitlová

Objednat kurz

Objednat Ilony kurz Skrytá moudrost můžete zde. Kurz pro Vás bude přístupný hned, jak uvidíme platbu na našem účtu. Platební údaje Vám přijdou emailem.

Cena:  790 Kč

Část zisku z kurzu bude zaslána na účet Mistrů života. Díky Vám vzniknou další krátké dokumenty. Děkujeme!

Reference

Paní Ilona nám všem dává náruč plnou naděje, že i z nevyléčitelné nemoci se můžeme sami uzdravit. Její cesta obrovské víry v naše vlastní schopnosti je doplněná prací s dechem a energií těla, důrazem na důležitost psychického klidu a rovnováhy a krásně vytvořenými podpůrnými afirmacemi. Při našem prvním telefonátu jsem hned věděla, že jsem potkala osudovou ženu. Tolik pozitivního povídání a smíchu bych přála každému. Její knihu Moudrost jabloňových květů stále nosím sebou, ta moje je plná poznámek a barevných papírků.
Linda

Paní Ilonku znám, je pro mě povzbuzením a velkou inspiraci, jak se jí daří opakovaně tak rychle vyléčit. Věřím, že víra ve vlastní síly, nahrazení negativních emocí láskou a odpuštěním, zároveň s udržením vlastních hranic a rozumnou stravou i pravidelné dechové cvičení dělá zázraky.

Vlasta

Paní Ilono, moc vám děkuji za trpělivost a péči, kterou jste mi věnovala. Musím se s vámi podělit o radostnou zprávu. Metastázy jsou pryč a zbyl jen malý nádorek. Určitě budu pokračovat v dechových cvičeních a dietě. Vím, že se uzdravím docela. Dnes jsem měla ty nejhezčí narozeniny v životě. 

Lenka

Ještě jednou, Ti Ilonko z celého srdce děkuji za pomoc a čas, který jsi mi věnovala. Je mi mnohem lépe… Děkuji

Václav

Ilonka je úžasný člověk, moc mi pomáhá na mé cestě k uzdravení, k uvěření v sebe sama a svou vlastní sílu. Její kniha Moudrost jabloňových květů se pro mě stala jedinou knihou, kterou opravdu potřebuji. Mohu napsat, že se k ní vracím opravdu každý den, je to rádce jak pro tělo tak i pro duši… Moc mi pomáhají i její dechová cvičení, čištění psychiky a další techniky.

Martina

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!