Lunář kruhový diář

Lunář je kruhový diář pro všechny ženy, které milují zastavit se v běhu dní a tvořit. Tvořit svůj vlastní život. Ne tím co všechno uděláme ale tím, že jsme ve spojení samy se sebou. Lunář nás snadno a rychle vrací ke spojení s naší ženskou podstatou, s vnitřními i vnějšími cykly, kterých jsme součástí. Lunář pomáhá rozpoznat, prožívat a zamilovat si všechny naše tváře a umožňuje sladit plánování aktivit a povinností s měsíčním cyklem. Lunář je průvodcem partnerů při praxi vědomého milování i vědomého početí. Lunář obsahuje tabulky STM přirozené antikoncepce.
Objednat Lunář

Lunář funguje
úplně jednoduše

Lunář funguje asi tak, jako když se vrátíte domů, tam, kde to znáte, odložíte tašky, sundáte boty i kabát, uvaříte si čaj a sednete do oblíbeného křesla. Vnímat měsíce v kruzích místo v řádcích nebo sloupcích je přirozené. Když se potřebujete vrátit k sobě, opravdu stačí si jen otevřít kruhy Lunáře a začít si do nich zapisovat nebo malovat.

Více o lunáři se můžete dozvědět pomoci mého rozhovoru v pořadu Sama doma (ČT1) z 2. února 2017.

Ukázka zapsaného měsíce v lunáři

Jsem žena. Znám se. Znám své touhy a potřeby.
Znám svá zranění a dary. Znám své emoce i mou individuální energii.

Znám svou hloubku… a proto vím, že zároveň ničím
z toho co znám opravdu já nejsem.

Tady najdete zábavný minutový videoklip o zapisování jednoho měsíce do Lunáře. Spolupracovali na něm dokumentaristka Tereza Reichová (režie, střih) a David Noll (hudba).

Obrázek si rozklikněte pro zvětšení.

Lunáře k objednání

Lunář 2022

Líbí se mi, když se na mě díváš

Objedávka Lunáře

Objedávku na Lunář 2022 nebo Můj první Lunář můžete poslat přes tento formulář.

Cena Lunáře: 390 Kč

Část zisku bude zaslána na účet Umělců života. Díky Vám vzniknou další krátké dokumenty. Děkujeme!

Můj první Lunář

Dívčí verze Lunáře pro libovolných 12 měsíců.

Můj první Lunář je deníček, diář, motivační kalendář, školní zápisník, dobrodružná inspirativní knížka i prostor k vlastnímu tvoření nebo vybarvování mandal. Matky a dcery takto mohou používat každá svůj Lunář a prohlubovat tak mezi sebou kouzlo ženského spojení.

Ponechává dívkám jejich přirozené vnímání času v kruhu, a tím podporuje ženské napojení na opakující se koloběh života. Už malé holčičky (stejně jako malí chlapečci) intuitivně rozumí cykličnosti a v Lunáři si ji jemně zvědomují skrze střídající se barevnost a návaznost na roční období a prohlubují díky naslouchání metaforickému příběhu, skrze který se instinktivně učí, co všechno znamená být ženou.

Obsahuje pohádkový příběh Cesta do Měsíčního království. Příběh je určený dívkám od šesti let, dívkám před a po první menstruaci i dívkám dospívajícím v ženy. Cesta do Měsíčního království je spolu s bohatými barevnými ilustracemi umístěna na šestadvaceti stránkách a je rozčleněna do kapitol tak, aby bylo možné se snadno vracet ke konkrétním fázím a částem příběhu právě podle toho, co v danou chvíli dívka prožívá. Celé dobrodružství je kouzelnou metaforou, které dívčí duše instinktivně rozumí, zasvěcuje ji do tajů ženskosti a zároveň ponechává daleko stranou případný stud.

Na začátku dívčího Lunáře je dostatek místa pro rozvrhy hodin a stránka určená na plány a přání. Každá měsíční dvoustrana obsahuje kruhový kalendář s zvýrazněnými víkendy a svátky, jmeninami, fázemi měsíce, dále inspirativní tipy (cvičení, recepty na kosmetiku i na svačinu…) a volný prostor. Každá měsíční motivační dvoustrana obsahuje podporu Měsíčních královen s místem pro vlastní zápisky a mandalu s květem života na vybarvení.

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!