Odvážné snění | Alberto Villoldo

Nauč se pomocí starobylé posvátné techniky šamanského snění zažívat skutečnou sílu svých snů a napsat scénář SVÉHO VLASTNÍHO života! Nesmiřuj se s noční můrou, kterou sní a žijí ostatní! Abys mohl opravdu ovládnout moc snění, nejprve se naučíš, jak se probudit z této kolektivní noční můry, ve které právě teď všichni žijeme!
Přihlásit se na webinář

Šamanská technika je odhalena světu pro nastolení míru

Šamané se schovali v horách a stali se ochránci této moudrosti až do doby, kdy nastane ten správný okamžik, aby ji nabídli zbytku světa – až tehdy, kdy bude svět na tuto techniku připraven. Toto starobylé vědění se jim podařilo udržet v tajnosti velice dlouho, ale teď je konečně tu, aby ses i ty mohl naučit vysnít si novou realitu!

Starobylá proroctví mluví o tom, že nastane čas, kdy budeme tyto techniky potřebovat k tomu, abychom nastolili mír, naučili se, jak znovu vnímat Matku Zemi a abychom pomohli příchodu nového druhu lidské bytosti.

Je třeba, abys přestal následovat příběhy a sny ostatních a začal psát svůj vlastní příběh. Příběh tvého života, tvůj vlastní životní scénář! To je okamžik, v němž opravdu přijmeš odpovědnost za to, co se ve tvém světě odehrává, kdy přestaneš být pouhým hledačem a staneš se tím, kdo do světa vnáší pravdu!

Uvědom si a procitni z nočních můr a začni tvořit své sny!

Abychom mohli manifestovat svět naplněný mírem, krásou, zdravím a seberealizací, musíme se probudit ze tří nejdůležitějších druhů nočních můr, kterými jsou: láska, bezpečí a nesmrtelnost.

Tyto tři kategorie ti možná nepřijdou jako noční můry, ale už brzy se ve webináři Odvážné snění s Dr. Albertem Villoldem dozvíš, jak se kvůli naší chybné interpretaci těchto konceptů často stávají noční můrou v našich každodenních životech.

Alberto ti na webináři odhalí tuto starobylou moudrost a vysvětlí ti, jak si můžeš tvořit realitu z neviditelného matrixu stvoření. Naučíš se, jak vstoupit do spojení s tímto matrixem a skrze snění si manifestovat život naplněný klidem, zdravím a hojností. Alberto ti také objasní, proč je odvaha to nejdůležitější, co je třeba k tomu, abychom dosáhli šťastného života, po němž všichni toužíme.

Dr. Alberto Villoldo, původním vzděláním lékařský antropolog, studoval rituály, příběhy a techniky šamanů nejprve jako vědec a později jako žák šamanů. Více než 30 let žil, studoval a učil se v Amazonii a Andách. V tomhle bezplatném webináři s tebou Dr. Alberto Villoldo bude sdílet posvátné techniky, které se naučil v průběhu mnoha let strávených se šamany.

Vkroč do tohoto fascinujícího šamanského světa snů…

Přidej se k tisícům studentů z celého světa, kteří si dali za cíl pracovat na svém rozvoji a neustále zlepšovat sami sebe i svět kolem nich prostřednictvím mocné starobylé šamanské moudrosti!

  • Naučíš se, jak být opravdu probuzený, i když právě spíš.
  • Probudit se z noční můry, kterou sní ostatní, a stát se tím, kdo sní své vlastní sny
  • Jak tvořit svět pomocí snění, vysnít si svůj život a zdraví do reality a zažívat skutečnou sílu svých snů

Nenech si ujít tuhle časově omezenou příležitost zúčastnit se webináře Umění vysnívání světa do existence s Dr. Albertem Villoldem: v češtině, zdarma a bez závazků.

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!