Součástí online kurzu

Změna pro život

kurz Změna pro život Vám nejen předá informace, ale i pomůže provést změnu. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Bc. Daniela Buková

Výživová specialistka, která se rozhodla jít cestou neustálého sebevzdělávání a rozšiřování znalostí v oblasti zdravého životního stylu – jeho budováním i udržováním. Člověk, který umí informace nejen přijímat, ale také vhodně interpretovat okolí.

Vlastní zkušenost je nejlepší

 V průběhu hledání životního směru jsem se dostala k oblasti, která mi byla vždy blízkou. Již od náctiletého věku byla zdravá strava a pohyb součástí mého každodenního života. Na pevném základě vlastních zkušeností jsem postavila mou další specializaci a to v podobě výživového poradenství, které neslo klientům krásné výsledky. Nicméně až po hlubším zkoumání a prohloubení znalostí prostřednictvím odborně zaměřených kurzů, jsem našla mé pravé poslání.

Spojila jsem své poznatky z oboru výživy, osobního rozvoje, zdraví i fungování těla a utvořila tak odbornou a komplexní službu. V poradenství vidím způsob a možnosti pomoci ostatním při překonávání životních obtíží ať už v rámci hubnutí, ale i získání energie, nálady, potlačení projevů nemocí či dlouhodobého budování zdraví. 

Svým klientům poskytuji služby výživových doporučení včetně zohlednění výsledků krevních rozborů. Veškeré informace a poznatky předávám formou jednorázové či dlouhodobé spolupráce dle individuálních požadavků. 

Cesta k vysněnému a zdravému tělu byla i pro mě obtížná a plná omylů, a proto bych Vám na té Vaší s radostí pomohla.

Získané certifikace

Reference od klientů 

Ráda bych zde napsala pár řádků. Když jsem před pár měsíci Danielku poprosila o nějaké rady, vůbec jsem netušila, jak moc velkým přínosem to pro mě bude. Dala jsem si jasný cíl, a to zhubnout! Na druhé místo jsem šoupla naučit se zdravé stravovací návyky…jak šly měsíce a kg pomalu dolů, uvědomila jsem si, že ty dva cíle vlastně nejsou tak, jak bych chtěla. Že nejprve se chci naučit jak a co správně jíst, abych se cítila dobře a nebyla stále unavená! A až poté dát nějaké to kg dolů. Nastavily se mi ty priority úplně jinak. Spolupráce s tebou je super. Je vidět, že tohle tě baví, víš o čem mluvíš. A já ti za to děkuji a všem jen a jen doporučuji
Nikola Hátlová

Maminka na rodičovské dovolené

Ráda bych ti Dájo poděkovala za tvoji celkovou analýzu. V první řadě mi šlo hlavně o shození pár kil, každopádně velmi rychle jsem pochopila, že jde o mnohem víc. Už od malička mám silné alergie, které mě velmi omezují. Moje alergološka mi oznámila, že pokud chci v poklidu zvládnout jaro a léto, nemám vůbec vycházet ven nebo se dopovat velmi silnými tlumícímu prášky. Do čehož se mi opravdu nechtělo. Při vstupním hovoru jsem se svěřila i Danielce, která se nezalekla a ihned vyrazila do boje. Díky Danielce mám mnohem menší projevy, které mě již skoro nijak neomezují. Konečně si můžu užít jaro se vším všudy. Všem spolupráci vřele doporučuji, Danielka je anděl.
Simona Moučková

asistent online e-shopu