Součástí online kurzu

Změna pro život

kurz Změna pro život Vám nejen předá informace, ale i pomůže provést změnu. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Eva Hajská

Jmenuji se Eva Hajská a jsem plně kvalifikovaná přírodní terapeutka s dlouholetou praxí. Prostřednictvím holistického přístupu využívám osvědčené léčebné metody z východní medicíny v kombinaci s fytoterapií (tinkturami z českými bylin a čajových směsí). Tinktury i čajové směsi míchám svým klientům přesně na míru podle jejich potřeb. Vedle Tradiční čínské medicíny, japonské nebo bříšní akupunktury a Fytoterapie se intenzivně věnuji naturopatii a dietologii.

Celostní medicína a moje cesta

Jako malá holka jsem bývala často nemocná. Místo hrátek s dětmi na hřišti jsem často ležela v posteli a přemýšlela o rozdílnosti mezi angínou a chřipkou. Otázky ohledně zdraví jsem si kladla častokrát a to už mi zůstalo.

Protože nejsem geneticky zrovna nejsilnější, můj dlouhodobý zájem o zdraví a celostní medicínu mě přivedl na školu Tradiční čínské medicíny v Praze, kde jsem studovala akupunkturu. Posléze jsem cítila, že bych se chtěla více ponořit i do hlubin správného stravování, životního stylu, bylin a nutrientů a tak jsem začala studovat naturopatii. Studium mi poskytlo celistvý souhrn, co se týče zdraví a po ukončení školy jsem byla na vrcholu blaha, že mohu pomoci nejenom sobě, své rodině, ale i okolí.

Touha pomáhat mě motivovala k založení vlastní praxe, kterou provozuji od roku 2012 a celostní medicína je nejen můj obor, ale i velký koníček. Moje práce terapeutky a také potřeba neustálého vzdělávání mě velice baví a obohacuje. Věřím, že kdybych na sobě nezačala pracovat, tak bych se ze života tolik netěšila. Dnes se cítím lépe a mám i více elánu, než když mi bylo 25.

Získané certifikace

Reference od klientů 

Paní Eva byla moje záchrana po několikatiměsíčních bolestech mé bederní páteře. Byl jsem již dvakrát operován a chirurgové, physiotherapeuti a ortopedove mi nedávali už skoro žádnou naději. Už jsem se smířil s tím, že skončím na vozíčku. Nikdo mi nedokázal pomoci. Diky alternativním metodám paní Evy nemám žádné bolesti, mohu normálně chodit. Pani Eva okamžitě poznala přícinu a starala se o moje uzdravení.

Paní Evu mohu vřele doporučit. Je to výzva pro všechny, komu lékaři nemohou pomoct, pro ty, kteří se chtějí vyhnout nepotřebným a bolestivým operacím, které stejně nic nepřinesou. A také pro ty, kteří nechtějí polykat léky proti bolestem. Lékům, které mají silné vedlejší účinky a nedostanou se ke kořenu příčiny.

Děkuji paní Evo.

M. K.

Psycholog

Vyjadřuji tímto obrovskou vděčnost a poděkování paní Evě Hajské za návrat mého zdraví. Od roku 1996 výpotky v kolenech, střídavě bolesti ostatních kloubů a páteře. Léčba ortopedie, revmatologie a také alternativní metody. Leden 2019 první návštěva u paní Hajské, dvě francouzské hole, brutální bolesti kyčlí, léky od bolesti téměř nezabírají. Po první návštěvě bolest kyčlí únosná bez léků. Druhá návštěva už jen s jednou francouzskou holí. Paní Eva Hajská dokázala odhalit a léčit pravou příčinu nemoci, od té doby se můj zdravotní stav začal radikálně zlepšovat. Na jaře roku 2020 jsem vykácel 0,2 ha lesa, jsem schopen pracovat celý den i při těžbě dřeva. Cítím se zdravý a silný, nemusím užívat žádné léky. Terapeutku alternativní medicíny paní Evu Hajskou DOPORUČUJI !
František Konečný, učitel

František Konečný

Učitel

Hezký večer paní Hajská, děkuji za vytvoření účtu na DNA life. Jinak musím pochválit kyčel mě bolet přestala a už ji cítím  jen nepatrně. Moooc děkuji. ? Bylo u Vás dobře a těším se na další setkání. Pěkné, úspěšné dny, jste skvělá.
B.Z.

Pozice

Dobrý den, paní Hajská, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za úlevu a zlepšení mého zdravotního stavu. Díky Vaší léčbě jsem zdravější, zlepšila se alergie, imunita a snížily se bolesti zad, bolesti hlavy vymizely. Děkuji a těším se na další setkání. Přeji krásný den.

Jarmila N.

důchodkyně, dříve masérka