Součástí online kurzu

Změna pro život

kurz Změna pro život Vám nejen předá informace, ale i pomůže provést změnu. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Miroslava Stránská

Když vyjdu ze svých bohatých zkušeností výživového poradce, napadá mne jedna věc, již bych chtěla zdůraznit. Většina lidí trpících vysokým tlakem se domnívá, že užívání léků je jedinou možností, jak udržovat krevní tlak na bezpečné úrovni. Nicméně na základě svých dosavadních poznatků vím, že existuje celkem jednoduchá přírodní cesta, jak pomoci tělu bez léků a jejich vedlejších účinků, jen se nebát změny.

Vlastní cesta k udržení zdraví

Ačkoli jsem vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, moje pracovní dráha se ubírala jiným směrem, a to v oboru financí. Po několika letech strávených ve finanční sféře jsem se vrátila k biologickým vědám.

Téma homocysteinu se v mém životě objevilo poté, co jsem pátrala po informacích, jak zlepšit svůj zdravotní stav. V té době mne zároveň zaujala možnost pracovat v oboru, který se zabývá prevencí vzniku civilizačních chorob. Problémy spojené s mým zdravím jsem nejprve řešila s MUDr. Karlem Erbenem. Když se můj zdravotní stav zlepšil, začala jsem se o problematiku homocysteinu hlouběji zajímat, studovat ji a nabyté znalosti a zkušenosti předávat dál.

Začala jsem organizovat přednášky MUDr. Erbena, o které byl značný zájem, a to jak na severu Čech, tak v Praze. Zájemcům ze severních Čech a Prahy již dva roky poskytuji rady, jak redukovat riziko častých civilizačních nemocí snižováním hladiny homocysteinu v krvi.

Ráda bych pokračovala v předávání svých zkušeností těm, kdo mají zájem udělat něco prospěšného pro své zdraví. 

 

Reference od klientů 

Doplnit reference
Jméno Příjmení