Součástí online kurzu

Změna pro život

kurz Změna pro život Vám nejen předá informace, ale i pomůže provést změnu. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Jan Hasa

Považuji se za zkušeného maséra, který rozumí tomu, co dělá a proč to dělá. Kromě střední odborné školy zdravotnické a odborným masážním kurzům jsem se vždy intenzivně věnoval i studiu celostní medicíny. Umít tedy kombinovat práci mých rukou s informacemi o krevních rozborech, o potravinových intolerancích a éterických olejích.

Prevence masážemi a celostní medicínou

Mám za to, že prevence je základ pro zachování zdraví. A vše, co do sebe vložíme a investujeme, se v budoucnu odrazí na našem fyzickém i duševním stavu.

Dlouhodobě se věnuji masážím. Zkušenosti jsem nasbíral mimo jiné ve Wellness hotelu Prometheus a lázních Slatinice. Ve své masérské praxi se neustále vzdělávám. V současnosti mám kvalifikaci na Indickou masáž hlavy, Reflexní masáž plosky nohy, Lymfatickou masáž, Thajskou masáž. Při masážích kombinuji techniky pro regeneraci a zotavení organismu s klasickými relaxačními masážemi.

Ve své masérské praxi se setkávám s lidmi, kteří pravidelně pečují o své tělo. Díky projektům Vitamíny s příběhem a Umělci života se mohu komplexněji zaměřit na podporu zachování zdraví svých klientů. Pokud i Vy o sebe rádi pečujete, s potěšením Vás uvítám a podpořím.

Získané certifikace

Reference od klientů 

Když jsem před třemi roky navštívil maséra Jana Hasu netušil jsem, že mi pomůže nejen od akutních bolestí zad, ale že mě  naučí protahovat celé tělo, pečovat o mé zdraví pomocí homeopatických a dalších přípravků celostní medicíny. Pavel Němec pánský krejčí.
Pavel Němec

pánský krejčí

K panu Hasovi chodím již 8 let. Přivedla mě k němu bolest ruky, se kterou si nevěděli terapeuti v lázních Slatinice. Byla jsem již zoufalá a po dvou návštěvách u pana Hasy ruka přestala bolet. Hledali jsem spolu, kde je příčina bolesti a našli ji. Další zázrak byl, když jsem se potřebovala zbavit každodenního užívání Zodacu – „lék na alergii“.
Vymyslel způsob pomocí homeopatik a nyní neužívám Zodac vůbec. Homeopatika příležitostně. Je to super pocit nebýt závislý na lécích. Mám osobní zkušenost s perfektními výsledky. ?  Pokud máte podobné problémy, nečekejte a volejte. Máte se na koho obrátit. Ještě na závěr – nestačí jen chtít, musíte spolupracovat a řídit se tím, co Vám doporučí a nevzdávat to. ?

Dana Parkanská

úvěrová specialistka

U Honzy na masáži zapomenete na všechny starosti všedního dne. Příjemné prostředí, klidná atmosféra a uzdravující masáž, co víc si přát. K tomu nechybí poradenství při různých potížích, ať už z oblasti homeopatických přípravků, bylinek nebo doplňků stravy. Zkrátka pohlazení na těle i na duši. Vyzkoušejte a uvidíte to. ?

Veronika Stoklasová

porodní asistentka