Součástí online kurzu

Změna pro život

kurz Změna pro život Vám nejen předá informace, ale i pomůže provést změnu. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Lenka Buková

Žena, která  hledá zdravý směr v životě pomocí lásky a přírodních zákonitostí. Má cesta za zdravím začala společně s narozením dcery, kdy jsem nechtěla jít  klasickou cestou stravování, myšlení a nemocí. Pochopila jsem jednoduché souvislosti mezi zdravou stravou, tělem a myslí. Propojuji své znalosti výživy, potravinových doplňků, potravinových  intolerancí, reflexní terapie, kineziologie a krevních rozborů. Jsem šťastná, že mé zkušenosti mohly pomoct mé rodině a mým přátelům. Svým klientům předávám komplexní zkušenosti. Nejdůležitější je, ale osobnost klienta, každý člověk má svou osobní cestu a já mohu jen ukázat správný směr podle mých zkušeností.

Všichni můžeme žít život bez nemocí, záleží jen na nás, co je pro nás důležité a jaké informace posloucháme.

Jiný pohled na svět

Mám velké štěstí, jelikož se již několik let pohybuji mezi lidmi, kteří se snaží nalézt cestu ke zdraví. Myslím si, že nic se neděje náhodou a já jsem jednoho krásného dne dostala od jednoho z přátel odkaz, který se týkal HOMOCYSTEINU. Od chvíle, kdy jsem pochopila jednoduchost a srozumitelnost této metody, jsem se rozhodla, že tuto informaci musím předat co nejvíce lidem. To dnes už můžu, a to díky iniciativě Vitamíny s příběhem.

K jinému pohledu na svět mě přivedla má dcera, která byla v dětství často nemocná. Její celé dětství pro mě bylo úžasnou školou, jak pochopit souvislost psychického stavu a nemoci. Je neuvěřitelné, jak děti ukazují rodičům svými nemocemi, jak být lepšími lidmi. Mou učebnicí byla úžasná kniha „Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí“.

Mým koníčkem je můj život, učím se, jak pozitivně myslet, jak pochopit životní situace, jak se z nich poučit, jak ukázat cestu jiným, pokud o to stojí nebo je nechat jít cestou jinou, pokud o to nestojí, jak se správně stravovat a jak být šťastná a zdravá.

Již několik let se zajímám o zdravou stravu a její důležitost v životě a snažím se tyto úžasné informace šířit dále.

Mám ráda sport, od mládí miluji lyžování, pobyt v zimě i v létě na horách je pro mě obrovskou relaxací. Pokud jde o další zájmy, velice ráda cestuji a objevuji nová zajímavá místa.

Jelikož před lety jeden z mých rodinných příslušníků bohužel onemocněl vážnou nemocí, snažila jsem se zjistit, jak mu co nejlépe pomoci. Kdybych před pár lety věděla o možnosti HCY, bylo by vše jednodušší a věřím, že by ani nemusel onemocnět. Pro mě je šíření informace o možnosti snížení HCY, a hlavně udržování nízké hladiny HCY v krvi, posláním; je to pro mě hmatatelný důkaz, jak lidem ukázat, že nemusí být nemocní, že mohou žít plnohodnotný život i ve stáří a že si můžou prodloužit život o několik let.

Ráda bych do budoucnosti změnila pohled na svět co nejvíce lidem a chtěla bych je jednoduchým způsobem naučit se starat o své zdraví. Vysvětlit jim, že nejdůležitějším člověk na světě je klient sám a že svůj život může ovlivnit správným přístupem sám k sobě. Ukázat klientům, jak prožít lepší život ve zdraví a lásce.

Změření HCY může být prvním krokem, jak nastartovat životní změnu.

Každý člověk musí převzít zodpovědnost za své zdraví, já mohu být jen ukazatelem správného směru.

Získané certifikace

Reference od klientů 

Lenka je člověk, na kterého se můžu kdykoliv obrátit. Měla jsem problémy s únavou a špatným trávením. Díky konzultacím jsem se konečně dozvěděla, jak si dát do pořádku střeva, jaké potraviny pro jejich podporu zařadit i vyřadit. Lenka se v tomto oboru vyzná, vždycky vím, že mi s mým problémem pomůže. Doporučuji všemi deseti:)

Eliška Darsová, 25 let

Paní Buková mi pomohla lépe zvládnout mojí nemoc, která trvá již několik let, jsem diabetik. Doporučila mi kvalitní produkty , změnu stravy a hlavně změnu myšlení. Léky beru dále, ale nemusím si píchat inzulín a za to jsem moc vděčný. . Mé hodnoty cukru jsou nyní skvělé a dokonce mám skvělé hodnoty dlouhodobého cukru. Těším se na další návštěvu.

Jiří Černý, 70 let