Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/data/web/virtuals/270274/virtual/www/domains/mistrizivota.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/302060/virtual) in /data/web/virtuals/302060/virtual/www/domains/mistrizivota.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 140
První online festival - Mistři života

První online festival

Festival je slavnost. Naším festivalem oslavíme život, život žitý naplno, naživo se vším, co k tomu patří. Radost, slzy, štěstí, naděje, strach, zoufalství, lítost, euforie, hněv…napříč všemi emocemi.

Potkejte se s Mistry života a pokládejte otázky, na které na festivalu dostanete otevřené odpovědi.

Příběh festivalu

Míša před deseti lety prošla komplexní léčbou onkologického onemocnění. Tenkrát si moc přála, aby ji někdo mohl celým procesem provést. Přála si mít po boku někoho, kdo by ji mohl dát podporu. Rozhodně si v té mizérii přála potkat někoho, kdo má osobní zkušenost a hlavně kdo se uzdravil.

Pokud člověk onemocní nějakou vážnou chorobou, ocitne se na šikmé ploše a potřebuje záchytné body na té kluzké stěně. Mistři života jsou výsledkem jejího dlouhodobého přání poskytnout takovou oporu lidem, kteří si nemocí prochází či v budoucnu projdou. 

Program festivalu

 • Příběh Mistrů života

  Online festival Mistři života otevře Míša příběhem projektu, který měla ve své hlavě několik let a nyní došlo na jeho realizaci. Představí Vám všechny Mistry a partnery projektu. Seznámí Vás s programem a s tím, jak je možné se zapojit do diskuze při živých online vysíláních s hosty festivalu. Staňte se umělci života!

 • Dokument Mistři života – Irena Nováková Kafková

  Irena Nováková Kafková je žena, která se probudila z jednosměrně racionálního vnímání světa. Impulzem k této změně jí bylo sedmileté partnerství s malířem a léčitelem Vladimírem Kafkou. Skrz sledování desítek “zázračných” vyléčení se jí otevřel nový svět a jeho zákonitosti. V rozhovoru otevřeně popisuje svou osobní cestu postupného odkrývání závěsů mezi viditelným a neviditelným světem.

 • Dokument Když se tělo spojí s duší – Yvette Branz

  Ivetě lékaři sdělili diagnózu rakovina děložního čípku a prognózu 5 let života. Iveta se ani s jedním nesmířila a její spontánnost a vůle žít plnohodnotný život ji zavedly do Peru, kde podstoupila léčbu své nemoci mezi šamany. Její unikátní cesta za zdravím nebyla jednoduchá, nic ji však z její cesty neodradilo. Uplynulo již 8 let.

 • Diskuze S Irenou – Být si věrný

  Víte, co je to “kouzlo”, které vrátí člověka z těžké nemoci zpět do života? Irena Nováková Kafková to ví, ukázalo jí to spousta lidí, Mistrů života, kteří byli na hraně života a smrti a kteří dokázali tuto na první pohled beznadějnou situaci zvrátit ve svůj prospěch. V diskuzi pokládejte dotazy na téma „Být si věrný“.

 • Dokument Bílý jelen – Slávek Šup

  Slávek – Bílý jelen – čerpá moudrost z kultur kmenů, které žijí v souladu s přírodou. Cítí z této kultury čistotu a moudrost. Tak trochu si sám hraje na indiána. Má ve svém týpí u ohně zázemí pro to, aby mohl s úctou a láskou poprosit předky o podporu, projevit jim vděčnost a poděkovat.   

 • Diskuze S Barborou – Změna pro život

  Barbara Miller, MD. patří k vzácnému druhu vědců, kteří mají vzdělání jak v exaktních vědách, tak ve „standardní“, ale i „alternativní“ medicíně. Jejím hlavním mottem je, že neléčí nemoci, ale lidi: „Moje medicína odstraňuje příčiny, ne pouze symptomy.“ V diskuzi pokládejte otázky na téma „Změna pro život“.

 • Dokument Moudrost jabloňových květů – Ilona Chroboková Dobrovodská

  Ilona Chroboková Dobrovodská žije s manželem a dvěma psy na hranicích s Rakouskem v malé vísce v kamenném domku s velkou zahradou. Je Mistrem svého života, uzdravila se dokonce několikrát z těžkého onkologického onemocnění navzdory beznadějné prognóze. Náš krátký dokument Vás přenese do jejího nitra a kdo chce, může pocítit její upřímnost a otevřenost.

 • Diskuze s Ilonou – Skrytá moudrost

  Ilona Chroboková má dar Vám ukázat, že jste schopni zázraků. Jednoduše, srozumitelně a s hlubokým propojením. Bez přehánění Vás naučí se spojit se svým nitrem a s moudrostí své duše. Kdo si toto umění osvojí, může řídit sám své zdraví, vztahy, hojnost a celý svůj život.  V diskuzi pokládejte dotazy na téma “Skrytá moudrost”.

 • Dokument Síla pro život – Michaela Alali Beitlová

  Míša Alali Beitlová je sebevědomá žena s onkologickou zkušeností. Svými projekty inspiruje další lidi k životu ve zdraví anebo k vyléčení se z nemoci. Staví na hlavu běžné lékařské označení onkologický pacient v remisi (tzn momentálně bez příznaků) a poukazuje na to, jak silný vliv mají takovéto předurčující informace na vnímání sebe sama.  

 • Dokument Dokončit poslání – Honza Čepelka

  Octnout se na šikmé ploše, klouzat dolů, nevidět smysl života, vyhořet, přát si zemřít. Špatný sen, do kterého se ale neprobudíte ze dne na den. Dlouho se tam vezete a pokud neodhadnete, kdy to zabrzdit, kdy zaparkovat a případně kdy dát zpátečku, jízdu už budete dostávat pod kontrolu jen velice obtížně.

 • Diskuze s Míšou – Chci být samostatná

  Být sebevědomí a mít zdraví ve svých rukách je jedna z podmínek jak zůstat zdravý. Co to vlastně znamená mít zdraví ve svých rukách? Co musí člověk udělat pro to, aby se cítil dobře na své cestě životem? V diskuzi pokládejte dotazy na téma “Chci být samostatný/samostatná”.

Přihlášení na festival

Přihlašování bylo ukončeno, festival právě probíhá.

Prostor pro dotazy, komentáře a diskuzi

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Děkuji mooooc za to, že něco takového děláte….
Děkuji ???

Děkujeme za pochvalu. Těší nás to.