PSYCH-K® s Míšou Alali Beitlovou | Klíč k duši

Psych-K® je osvědčený a bezpečný způsob, jak změnit podvědomá přesvědčení, která udržují staré návyky myšlení a chování. Umožňují vám komunikovat se svým podvědomím, takže můžete změnit přesvědčení, která omezují vaši sebeúctu, vztahy, pracovní výkon, dokonce i vaše fyzické zdraví… a mnohem více!
Objednat sezení

Jak to funguje?

 

Díky unikátní metodě PSYCH-K® (klíč k naší duši) dokážeme společně najít původce vašich omezujících myšlenek a hlavně je efektivně a velmi rychle změnit. Z omezujících na podporující. Samotný proces změny přesvědčení trvá několik minut.

PSYCH-K® je jedinečný proces, který vznikl díky mnohaletému výzkumu mozku a tisíců sezení s jednotlivci a skupinami. Vytváří stav dokonalého propojení obou mozkových hemisfér, který dramaticky snižuje nežádoucí odpor vůči změnám v podvědomí.

Podvědomí můžeme přirovnat k osobnímu počítači. PSYCH-K® funguje jako ‚mentální klávesnice‘, která je uživatelsky přívětivá pro komunikaci s podvědomím (osobním počítačem). Je jednoduchá, přímá a ověřitelná. Když se pomocí klávesnice naučíte přepisovat program své mysli, můžete změnit svůj život!

PSYCH-K® využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky a psychoneuroimunologie. O metodě více naleznete na oficiálních webových stránkách (anglicky).

Jaké budou výsledky?

PSYCH-K® může u různých lidí fungovat odlišně. Jedná se skutečně o multifunkční a multidisciplinární proces, který pomáhá jednotlivcům dosahovat jejich životních cílů. Celkově PSYCH-K® pomáhá jednotlivcům vědomě i podvědomě znovu vnímat sebe, své okolnosti a svůj osobní potenciál, aby mohli vést šťastnější a uspokojivější život.

Vaše podvědomá přesvědčení stanovují hranice toho, čeho můžete dosáhnout. Pokud váš život připomíná jízdu v autě, které řídíte jednou nohou na plynu a jednou na brzdě, je pravděpodobné, že máte konflikt mezi vašimi vědomými cíli a vašimi podvědomými přesvědčeními. Tento druh konfliktu se může projevit ve vašich vztazích, pracovním výkonu, sebevědomí, hubnutí, prosperitě a dokonce i vašem fyzickém zdraví.

 

  • V rukou jednotlivce může pomoci transformovat omezující podvědomá přesvědčení, která často blokují vyjádření plného potenciálu člověka v životě. Aplikace principů, filozofie a metodologie je použitelná k dosažení široké škály cílů v závislosti na osobních touhách a/nebo profesních dovednostech.
  • V rukou profesionálního odborníka na duševní zdraví se stává účinným doplňkem tradičních terapií založených na vhledu.
  • Pro lidi, kteří mají problémy s fyzickým zdravím, je to způsob, jak doplnit standardní lékařskou léčbu tím, že pomáhá aktivovat přirozené samoléčebné vlastnosti těla.
  • V rukou duchovního člověka je to nástroj ke snížení stresu vyvoláním stavu propojení mozku. Jedná se o zvláštní stav vědomí, který aktivuje obě mozkové hemisféry současně, a tím pomáhá „vyčistit signál“ k vašemu vnitřnímu duchovnímu vedení, čímž vytvoří bránu k vyššímu vědomí. Jinými slovy, PSYCH-K® vám může dramaticky pomoci urychlit váš vlastní duchovní vývoj a zároveň vám může pomoci být tou nejlepší verzí sebe sama, jakou můžete být ve svém každodenním životě.

Objednat sezení

Popřemýšlejte nad záměrem svého sezení. Je dobré si ujasnit, se kterými oblastmi života nejste spokojeni, kde máte pocit, že to nejde tak, jak byste chtěli, vyplnění dotazníku pomůže vaší mysli zaměřit se na kýženou změnu.

Rezervaci na sezení můžete vytvořit přes následující tlačítko. Můžete se objednat na 60 min nebo 90 min sezení. Dostupné k objednání jsou pondělky a pátky od 10.00 do 11.00 a od 11:30 do 13:00.

V případě dotazů mě zastihnete na emailu info@mistrizivota.cz
nebo mobilu +420 724 322 566.

Cena konzultace: 1500 KČ / 60 min

Část zisku bude zaslána na účet Mistrů života. Díky Vám vzniknou další krátké dokumenty. Děkujeme!

Mgr. Michaela Alali Beitlová

Míša absolvovala PSYCH-K® Basic  a PSYCH-K® Advanced Integration výcvik u lektorky Brunhild Hoffman (certifikáty). Tato metoda skvěle doplňuje její umění v oblasti výživy. Nestačí ladit pouze tělo, ale také duchovní a duševní  složku člověka, je to potřeba mnohdy více než péče o fyzické tělo. Metodu PSYCH-K® Míša moc ráda praktikuje, protože výsledek procesu je vidět velice rychle. Moc sympatické jí je také to, že dělá průvodce, terapeutem je každý sám sobě, proces změny je pak mnohem efektivnější a účinnější. 

Původce metody PSYCH-K a autor knihy PSYCH-K…The Missing Peace In Your Life!

Robert M. Williams M.A.

Můžete si zapnout automaticky generované české titulky.

Rob má bakalářský titul z filozofie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles a magisterský titul v poradenství a personálních službách na University of Colorado. Je prezidentem The Myrddin Corporation a ředitelem PSYCH-K Center International.

Prvních 14 let své kariéry byl Rob přímým účastníkem ve světě korporací v USA, zastával manažerské pozice v energetickém managementu a telekomunikačním průmyslu. Během této doby zažil duchovní probuzení a přestěhoval se z podnikatelského prostředí do života služby profesionálního psychoterapeuta. Když nalezl přijímanou filozofii poradenství té doby, která postrádala duchovní podstatu a celkovou účinnost, studoval mnoho nestandardních způsobů změny, starověké i současné. Z jeho studií vzešla řada intuitivních poznatků, které se staly hlavním dílem nazvaným PSYCH-K, který vznikl v roce 1988. PSYCH-K je dnes celosvětově vyučován certifikovanými instruktory.

Reference od klientů Michaely

Když jsem se dozvěděl, že Michaela absolvovala výcvik v PSYCH-K® neváhal jsem ani minutu a domluvil si s ní termín sezení. Zaprvé mne jako kouče zajímá téma osobních přesvědčení a za druhé jsem měl od MUDr. Jana Vojáčka doporučení na tuto techniku práce se sebou. A moje očekávání bylo naplněno. Michaela mne seznámila s rámcem, odpověděla hned na několik mých všetečných otázek a rovnou jsme se pustili do práce na jednom z mých omezujících přesvědčení. Co mne překvapilo byla rychlost a jednoduchost této techniky, propojení mysli a těla a okamžitá zpětná vazba skrze vlastní vnímání pocitů, které při jejím použití zažíváte. Určitě stojí za vyzkoušení a Michaela vám při jejím použití bude skvělý průvodce, tím jsem si díky vlastní zkušenosti zcela jistý. 
Jan Čepelka - Praha

Lektor, kouč a tvůrce EGODIAGRAMU

Veliká pokora ke všem vitamínům od Michaely Verde Beitlové, která je s láskou a úctou v pravý čas nabídne lidem, kteří je potřebují. Velice si cením ochoty, vstřícnosti, profesionality a lidského přístupu Michaely, která Vitamíny s příběhem založila a pomáhá tak lidem k jejich uzdravení…. Vitamíny s příběhem mi pomohly navrátit mé fyzické zdraví a za to jsem velice vděčná. Děkuji.
Mgr. Linda Kubačáková - Praha

Lektorka a kouč

Na Michaelu jsem narazil čirou náhodou v době, kdy jsem si myslel, že o vitamínech, minerálech a fungování těla vím hodně. Mýlil jsem se, musel jsem si přiznat, že se mám stále co učit. Mám vleklý zdravotní problém a Michaela má obrovský dar povzbudit, naladit, poradit… je to velká inspirace, alespoň pro mne. Obětovala mi mnoho času a za to jsem jí velmi vděčný a jsem stále jejím dlužníkem ….
Luboš Mourek - Písek

Živnostník

Míša mi s velkou empatií pomohla pojmenovat věci správným jménem a nasměřovala mě k uvědomění si, co vlastně je moje téma/moje trápení. Terapie Psych-K mi pomohla, opravdu až nečekaně rychle, dát věci do pohybu a změnit to, co jsem do té doby změnit nedokázala. Věřím, že je to právě díky kombinaci osobního a vnímavého přistupu Miši a úžasného konceptu této metody měnit hluboké vzorce v našem podvědomí.
Simona Moravcová

Dula

Přibližně rok se potýkám s jedním zdravotním problémem. V lednu jsem se po stěhování nábytku, kdy se daná část ozvala intenzivní bolestí, vyděsila, a rozhodla se konat. V lednu jsem zhlédla videa od pana doktora Erbena a objevila jsem statečnou Míšu. Začala jsem googlovat a její životní příběh mě dostal. Zároveň jsem dostala e-mail od jedné poradkyně životního stylu o možnosti zhlédnutí přednášky Vitamíny s příběhem. Začala jsem více studovat a hodně věcí mi docvaklo. V době „vyděšení“ jsem napsala zoufalý email Míši. A Míša mi odepsala velmi rychle snad ve stejný den a domluvila si se mnou telefonickou schůzku na další den. Povídaly jsme spolu přes hodinu a neskutečně mě povzbudila a uklidnila. Vím, že jsem udělala dobře, že jsem se jí otevřela a věřím, že se spolu ještě setkáme. Budu-li mít problém, vím, kam se obrátit. Jen bych si přála nějak být ve spojení v budoucnu s projektem Vitamíny s příběhem, neboť ten kontext mi dává smysl. Stravu a její účinky na zdraví studuji už nějakou dobu a docházím ke stejným závěrům ohledně vitamínů.. ?
Katarína Štěpaníková - Komorní Lhotka

Service Desk ve společnosti Tieto

Bez prehnaných rečí a nadmernej dramatickosti musím skonštatovať, že „virtuálne stretnutie“ s Míšou a jej poradenstvo v ceste za zdravým životným štýlom mi doslova zmenilo život a obrátilo ho kompletne hore nohami v tom pozitívnom slova zmysle. Vďaka jej odporúčaniam sa mi podarilo prejsť kus cesty a zmeniť pohľad na „svoj svet“ stravovania, starostlivosti o seba a o svoje zdravie – úprava hladiny vitamínov a minerálov, ktorú pre mňa navrhla urobila z permanentne unavenej celiatičky bez kúska energie človeka, ktorý momentálne športuje, venuje sa aktívne joge, oplýva energiou, chodí do prírody a má také množstvo pohybu ako snáď za celý svoj život snáď nie:) Zmenil sa aj môj spôsob uvažovania o zdravej a vyváženej strave, ako aj o produktoch, ktoré človek v starostlivosti o seba používa.
Míšu by som bez akejkoľvek zaujatosti mohla nazvať koučom v oblasti zdravého životného štýlu. Tým pre mňa totiž jednoznačne je! Moju dôveru si získala prostredníctvom výsledkov svojej práce, ktoré som na svojom zdraví mohla vidieť (chce to však osobný a odhodlaný prístup človeka samotného), ako aj prostredníctvom jej vlastnej cesty za zdravím, ktorá nebola jednoduchá, avšak rozhodujúca a transformačná a stvorila Míšu, ktorou je teraz – Míšu, ktorej sa podarilo zmeniť život nie len sebe, ale pomáha v tejto „ceste“ aj iným. Som jej odborne i ľudsky za veľa vďačná.
Euka Šoltésová - Košice

administrativní pracovnice

Neviem či sa to dá pár vetami vystihnúť co človek cíti a hlavne v začiatkoch keď sa mu zrúti celý život. Áno presne tak, keď sa vysloví diagnóza rakovina, tak si hneď predstavíme, že nam klope smrť na dvere. Mam 46 rokov, 3deti ktoré výchova sama a zivot sa mi zrútil pred 14mesiacmi. Najprv som nechápala, ako je to možné, mala som pocit, že jem zdravo, mam prácu ktorá má baví, deti ktoré sú šikovné… atď. Po operácii nadoru som sa mala rozhodnúť čo ďalej. Hovorim si, že aké je to rozhodovanie, keď nemám žiadne možnosti okrem chemoterapie(ta myslienka sa mi nepáčila). Natrafila som na YouTube na relácie s Michaelou Verde. Jej Vitamíny s príbehom ma oslovili. Naštartovalo ma to a zvolila som si cestu, ktorá mi bola prirodzenejšie a šetrnejšie k môjmu telu a mojej duši. Vsadila, som na alternatívu a Miške ďakujem, že informácie ktoré podáva, sú na striebornej tacke. Čaká ma dlhá cesta k uzdravení ale necítim sa ako pacient, ale človek ktory sa stará o svoje zdravie. Aj keď si myslíte, že vaša strava je v poriadku(aj ja som si to myslela), v dnešnej dobe je nevyhnutné si vitamíny, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo, dopĺňať. Ďakujem Miške, ktorá mi vždy odpovie a poradí.

Silvia Lošáková - Trenčín

zdravotní sestra

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!