PSYCH-K® se Šárkou Bricier | Klíč k duši

Psych-K® je osvědčený a bezpečný způsob, jak změnit podvědomá přesvědčení, která udržují staré návyky myšlení a chování. Umožňují vám komunikovat se svým podvědomím, takže můžete změnit přesvědčení, která omezují vaši sebeúctu, vztahy, pracovní výkon, dokonce i vaše fyzické zdraví… a mnohem více!
Objednat sezení

Jak PSYCH-K® – klíč k duši – funguje?

Díky PSYCH-K® dokážeme společně najít původce vašich omezujících myšlenek.  Je pak možné je efektivně a velmi rychle změnit. Z omezujících na podporující. Samotný proces změny přesvědčení trvá několik minut.

PSYCH-K® vytváří stav dokonalého propojení obou mozkových hemisfér, který dramaticky snižuje nežádoucí odpor vůči změnám v podvědomí.

Podvědomí můžeme přirovnat k osobnímu počítači. PSYCH-K® funguje jako ‚mentální klávesnice‘. Je jednoduchá, přímá a ověřitelná. Když se pomocí klávesnice naučíte přepisovat program své mysli, můžete změnit svůj život!

PSYCH-K® využívá nejmodernější poznatky z oblasti epigenetiky a psychoneuroimunologie. O metodě více naleznete na oficiálních webových stránkách (anglicky).

Jaké výsledky s PSYCH-K® můžete mít?

S PSYCH-K®  skutečně můžete dosáhnout svých životních cílů.  Po sezení se Šárkou znovu pocítíte sami sebe, znovu se sebou navážete spojení. Váš život se může od základu změnit podle vašich přání.  Nemusíte prožívat životní dramata. Procházejte životem moudře a vědomě v souladu se svým podvědomím. 

 

 

PSYCH-K® je pro všechny

Vaše podvědomá přesvědčení stanovují hranice toho, čeho můžete dosáhnout. Pokud váš život připomíná jízdu v autě, které řídíte jednou nohou na plynu a jednou na brzdě, je pravděpodobné, že máte konflikt mezi vašimi vědomými cíli a vašimi podvědomými přesvědčeními. Tento druh konfliktu se může projevit ve vašich vztazích, pracovním výkonu, sebevědomí, hubnutí, prosperitě a dokonce i vašem fyzickém zdraví.

Objednejte se na sezení se Šárkou

O rezervaci termínu na sezení můžete zažádat přes SMS.  Do SMS stačí vyplnit své jméno a  můžete i navrhnout svůj termín. Šárka pracuje dopoledne i odpoledne. Telefonní hovor slouží pouze k předem dohodnutému sezení.  Telefon 607 855 740

Jak dlouho trvá sezení?

Šárce se osvědčila sezení na nejméně hodinu a půl, maximálně tři hodiny. Pokud budete sezení navštěvovat pravidelně, budete mít finanční zvýhodnění. 

Jaký máte záměr?

Popřemýšlejte nad záměrem svého sezení. Je dobré si ujasnit, se kterými oblastmi života nejste spokojeni, kde máte pocit, že to nejde tak, jak byste chtěli, vyplnění dotazníku pomůže vaší mysli zaměřit se na kýženou změnu.

Cena konzultace

1500 Kč/hod. 

Část zisku věnujeme na projekt Mistři života. Díky Vám vzniknou další krátké dokumenty, které jsou inspirací pro lidi v těžké životní situaci. Děkujeme!

Šárka Bricier, vaše průvodkyně PSYCH-K®

Šárka absolvovala PSYCH-K® Basic, PSYCH-K® Advanced Integration, PSYCH-K® Divine, PSYCH-K® Health and Wellbeing výcvik u lektorky Brunhild Hoffman, Simony Hovadíkové a Duccia Locatiho (certifikáty). Tato metoda skvěle doplňuje její umění v oblasti výživy. 

Příběh Šárky 

Původce metody PSYCH-K a autor knihy PSYCH-K…The Missing Peace In Your Life!

Robert M. Williams M.A.

Můžete si zapnout automaticky generované české titulky.

Rob má bakalářský titul z filozofie na Kalifornské univerzitě v Los Angeles a magisterský titul v poradenství a personálních službách na University of Colorado. Je prezidentem The Myrddin Corporation a ředitelem PSYCH-K Center International.

Prvních 14 let své kariéry byl Rob přímým účastníkem ve světě korporací v USA, zastával manažerské pozice v energetickém managementu a telekomunikačním průmyslu. Během této doby zažil duchovní probuzení a přestěhoval se z podnikatelského prostředí do života služby profesionálního psychoterapeuta. Když nalezl přijímanou filozofii poradenství té doby, která postrádala duchovní podstatu a celkovou účinnost, studoval mnoho nestandardních způsobů změny, starověké i současné. Z jeho studií vzešla řada intuitivních poznatků, které se staly hlavním dílem nazvaným PSYCH-K, který vznikl v roce 1988. PSYCH-K je dnes celosvětově vyučován certifikovanými instruktory.

Reference od klientů Šárky

Šárka,  se vydala na cestu pomáhat druhým, to co jí bylo dáno a čím si sama prošla, si nenechává pro sebe a předává dalším. Znám Šárku 30 let, je to upřímný, přímý a věřící člověk a není náhoda, že se naše cesty na gymnáziu potkaly. Po dvou letech na antidepresivech a psychoterapiích , v období, kdy hledám sama sebe a cestu, jak jít dál, se na sdílených stránkách spolužáků objevil odkaz psych-k se Šárkou Bricier a já cítila, že je to, co mi má pomoci. Cítila jsem, že Šárce věřím a  teď jsem už připravená udělat změnu a hlavně chci a nebojím se opustit staré vzorce. Neváhala jsem ani chviličku a objednala se na terapie s Šárkou. Je to pomocná ruka na mé cestě k cíli, zažívám „vzkříšení a obrácení se“ Vracím se ke svým kořenům a sama k sobě. Terapie s tebou mi nesmírně pomáhá. Šárko, mám tě ráda a moooooc děkuji, že jsi součástí mého života a mé proměny. Lída – účetní a budoucí farmářka 

Lída - Lazsko

Účetní, budoucí farmářka

Terapie s Šárkou jsou úžasné a účinné. Šárka se dokáže na člověka nacítit, je velmi empatická a vnímavá. Kdyby bylo více takovýchto lidí, tak by byl svět mnohem lepší a příjemnější. Šárka je člověk, na kterém je vidět, že chce druhým pomáhat a pomoci i dokáže! Já jsem zkoušela řešit své problémy různými způsoby, metodami a léky, ale až Šárka mě pomohla metodou PSYCH-K. Nyní vidím velmi rychlý posun k lepšímu a tím i úlevu od mých dlouholetých problémů, které mě zužovaly, a tudíž jsem nemohla žít život na plno. Metoda PSYCH-K je velmi jednoduchá, rušíme s Šárkou staré (špatné) vzorce a nahrazujeme je novými. 
Metodu PSYCH-K doporučuji všem, co chtějí žít radostný, plnohodnotný a zdravý život a tímto Šárce moc děkuji za její čas, vlídnost a pomoc.
Ing. Barbora Dariusová - Kolín

Administrativní pracovník

Se Šárkou se znám přes 10 let. Seznámily jsme se při cvičení Mohenžodaro. Pak jsme se dlouhá léta neviděly. Začátkem týdne jsem  „úplnou náhodou“ na FB objevila povídání Šárky.  Popisovala svoji šamanskou cestu a dále to, čím se momentálně zabývá. Velmi mne zaujala její zmínka o metodě PSYCH-K, kterou považuje za terapii budoucnosti. Nelenila jsem a ihned jsem se u Šárky objednala. Průběh online terapie předčil moje veškerá očekávání. Šárka byla velmi milá, empatická. Vedla mne celým procesem velmi intuitivně. Dala mi prostor pro moje myšlenky, názory a postoje, takže jsem se mohla plně a s důvěrou odevzdat procesu. Když bylo potřeba, uvedla /sdělila mi /nenásilně svůj pohled na problematiku a tím mi pomohla si rozšířit můj mnohdy úzký pohled.Po skočení terapie jsem cítila uvolnění, klid a víru v moji lepší budoucnost.

  • Terapii u Šárky Bricier mohu vřele doporučit.
  • Uvědomila jsem si, že jsem se se Šárkou potkala v ten pravý okamžik, kdy jsem to nejvíce potřebovala.
  • Díky tomu se mi v poměrně krátké době podařilo změnit řadu mých omezujících přesvědčení na přesvědčení posilující a podporující.
Zlatuše Pabstová - Praha

Důchodkyně

O terapii jsem se dozvěděl od kamarádky a snažil se nemít očekávání, ani nepřemýšlet nad tím, jak to bude probíhat. Na začátku jsem byl malinko nervózní, ale během pár minut vše zmizelo a vše skvěle plynulo díky Šárky nacítění a trefně míněných doplňujících otázek. Prostě Šárka mě tím provedla. Mile mě překvapilo, jaký to mělo rychlý spád a jak čas utekl. Šlo to vše tak rychle a až po terapii mi začalo plně docházet, k jakému a kolika uvědoměním jsem při tom za tak krátký čas došel. Ještě že jsem si vše zapisoval a můžu se k tomu vracet. Oceňuji domácí úkoly. Je to jednoduché a účinné převedení výsledků terapie do praxe v běžném životě. Během chviličky mě Šárka dokázala navést do oblasti, která mě trápí a v další chvilce už přišla reakce, jak s tím pracovat. Opravdu moc se těším na další sezení a jsem překvapený, jak dobře jsem se u toho cítil i přes to, že to bylo online. Moc ti děkuju, že tu jsi.
Martin Černý - Praha

Pani Šárka bola úžasná, som veľmi rada, že som ju mohla osobne spoznať, hneď ma odhadla, že nepotrebujem nakopnúť, ale spomaliť. Zvolili sme pre mňa zaujímavú tému : Pracuj efektívnejšie, aby si sa mohla viac venovať sebe a svojim koníčkom. Pre človeka s nasadením je naozaj pribrzdiť ťažké a tak sme spoločne hľadali akčné kroky, aby sa telo naučilo napätie vypnúť. Mojím prvým akčným krokom je krátka ranná meditácia, druhým je práca iba do 20ej hodiny / bežne som pracovala do 23ej / a tretím je vďačnosť napr. aj za to, čo som za jeden deň stihla. Sú to výnimočné uvedomenia, ktoré sa učia byť súčasťou môjho života a vďaka metóde PSYCH-K a pani Šárke bude nielen môj svet krajší. Veľmi pekne ďakujem Jana

Jana - Slovensko

Podnikatelka

I met this methodology during the most difficult period of my life. I was having a life threatening health situation and it was very difficult to go through this long treatment as it was too heavy, my body and mind was not able to cope up with it anymore. And miraculously I met Sarka and she helped me find the root causes of why I was going through it all, it helped
me go back and even remember the things I forgot long long ago. We worked a lot on cleaning those, it can take time to cleanse everything you bring in, however I could see immediate relief after each session. She has a natural gift to make you feel safe and comfortable, I am forever grateful and will continue this amazing work.

Sev - Turecko

Manažerka

Ve svém životě jsem prožil mnoho náročných situací už od ranného dětství a nasbíral jsem tak mnoho nevhodných vzorců myšlení a přístupu k tomuto světu. Cítil jsem se jako oběť nespravedlnosti a měl jsem pocit, že život je jen o vzájemném vykořisťování, kdy plátí práva silnějších, mocnějších a bohatších. Moje špatné vzorce vnímání světa jsem si vytvořil jako ochranu pro přežití. Byla to nejtěžší fáze mého života. Když mi bylo 18 let, odešel jsem pryč od vlivu rodiny, kde jsem byl nežádoucím elementem a začal si žít svůj vlastní život. Velmi brzy jsem zjistil, že svět mimo rodinu je stejně drsný a svým odchodem jsem si moc nepomohl. Můj psychický stav se začal odrážet do fyzického zdraví a onemocněl jsem smrtelnými nemocemi, se kterými si doktoři nevěděli rady. Naštěstí jsem se dostal ke zdroji poznání, které mě pomohlo porozumět psychologickým příčinám mých nemocí a začal jsem vědomě pracovat na přeprogramování vzorců vnímání světa. Během dalších 30 let života jsem prošel mnoha terapiemi, kde se pracovalo s vědomím a díky tomu jsem se téměř uzdravil. Obecně mohu říci, čím jsem starší, tím jsem zdravější. Ale pořád to není ono. Např. před dvěma lety jsem dostal rakovinu žaludku a před půl rokem se mi udělal hnisavý zánět na mozku a způsobil otravu krve. Díky práci s vědomím se z takových nemocí můžu během pár dní úspěšně vyléčit, ale řeším otázku, proč se to pořád vrací, když už to mám na vědomé úrovni všechno zpracované. A do toho přišla Šárka s tím, že je potřeba opravit i tu nevědomou část podvědomí. Nechal jsem se provést její terapií, která mi velmi pomohla zvědomit si nevědomé bloky a najít cestu k přepsání škodlivých podvědomích vzorců, které používám ve svém životě na „autopilota“. Z terapie mi vznikl seznam úkolů, které s radostí řeším, protože vidím okamžité výsledky k lepšímu. Výsledky jsou u mě měřitelné i na chytrých hodinkách, kde vidím dlouhodobý rapidní pokles stresu a zlepšení kvality spánku. Jsem si vědom, že nevhodné podvědomé vzorce jsem sbíral v průběhu života dlouhodobě a proto je přirozené, že je nepřepíši hned. Proto jsem připraven ve spolupráci s Šárkou makat na úkolech, které mi pomáhají staré vzorce přepsat novými užitečnými. Na této metodě se mi líbí, že nečekám, až za mě někdo něco vyřeší, ale mám průvodce pro budování vlastního řešení.

Robert - Benešov

Zemědělec

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!