Vitamíny s příběhem

Informace hrají důležitou roli ve všech oblastech našeho života. To je základní myšlenka projektu Vitamíny s příběhem. Také buňky v nasem těle potřebují informace a správný stavební materiál mikro a makroživiny, aby prospívaly.
Objednat Vitamíny

O Homocysteinu

Je předpovědní faktor a může Vám napovědět, zda se dožijete vysokého věku v dobrém zdravotním stavu. Kvůli nedostatku vitamínů v potravinách často bývá hladina homocysteinu v těle příliš vysoká. Může to znamenat, že se projeví některá z civilizačních chorob. Udržet homocystein na ideální hladině a ochránit své zdraví je celkem snadné. Pokud dodáte do těla dostatečné množství vitamínů, důležitých pro správnou metabolizaci homocysteinu, zachováte si biochemické zdraví.

Homocystein se tvoří přirozeně v buňkách jako produkt jedné z biochemických reakcí. Při nedostatečném příjmu vitamínů si s ním buňky nevědí rady, proto jeho přebytek vylučují do krve, kde se hromadí a způsobuje svojí toxicitou různá poškození, která zdravotnictví souborně nazývá civilizační choroby.

Dozvědět více o Homocysteinu

Kdo za vitamíny stojí?

Předáváme dál vědomosti,
o kterých víme, že pomáhají udržet
to nejcennější na světě…

Projekt Vitamíny s příběhem

(vitaminyspribehem.cz) sdružuje nezávislé výživové poradce. Cílem projektu je zprostředkovat zájemcům informace o prevenci vzniku civilizačních chorob a pomoci jim s výběrem vhodných vitamínových doplňků a jejich správným užíváním podle zásad racionální výživy. Mgr. Michaela Verde Beitlová, inspirátorka na cestě ke zdraví, je srdcem projektu.

Společnost Wetyzo

je malá rodinná firma zabývající se dovozem surovin, vývojem a výrobou doplňků stravy. Firmu vede pan Radek Michalík, kterému záleží na tom, aby suroviny obsažené v jeho produktech byly účinné, a nejen proto, že je užívá on sám. Vyznává zodpovědnou péči o klienty a přírodu. Spolupracuje s uznávanými českými odborníky z řad vědců a mediků.

Společnost Hcy Vitality

je výhradním distributorem produktů řady Vitality. Pan Zdenek Karafiát má letité zkušenosti s různými obchodními systémy. Jeho cílem je spojovat stejně smýšlející lidi a podílet se na jejich vzdělávání v oblasti prevence vzniku civilizačních chorob. Zajišťuje provoz e-shopů, účetní systém, zpracování objednávek a telefonickou linku podpory pro zákazníky i prodejce.

Produkty Vitality

Homocystein Vitality+
s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou VerdeBeitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a betain, který podporuje trávení.

Cena: 750 Kč

Homocystein Vitality
s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera je účinný doplněk stravy, který pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a aloe vera, která regeneruje vnitřní prostředí těla. Tento doplněk stravy je vhodný pro vegetariány i vegany.

Cena: 750 Kč

Omega 3 Vitality

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinace vysoce kvalitního triglyceridového rybího oleje a extra panenského olivového oleje s vysokým obsahem polyfenolů. Díky příjemné citrónové chuti je pravidelná konzumace rybího oleje opravdovým zážitkem.

Cena: 620 Kč

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!