Online kurz Změna pro život

Video přednášky Vás provedou teorií fungování těla a praxí jak ho udržet zdravé. Letem tělesným světem od trávení a zažívání přes hormony k trendům a chybám ve stravování. Online kurz Vás inspiruje k realizaci změn ve Vašem životě. Změnit něco ve svém životě znamená jít naproti spokojenosti, naplnění a zdraví. S kurzem dostáváte zásadní informace pro každodenní použití. Vezměte zdraví do vlastních rukou!
Objednat kurz

Kurz se hodí pro každého kdo chce

  • optimálně zásobovat svoje tělo výživnými látkami
  • obnovit svoje detoxikační kapacity a efektivně se zbavit nahromaděných odpadních látek
  • posílit svůj imunitní systém
  • trvale zvýšit svoji hladinu energie
  • vyrovnat hospodaření svého těla s hormony
  • zvýšit svoji obranyschopnost proti stresu
  • dospět k občerstvujícímu spánku
  • získat pocit tělesného blaha, emocionálně-duševní vyrovnanosti a radost ze života

Ukázky kapitol video přednášek

Investujte do svého zdraví

Tříměsíční kurz si můžete pořídit celý najednou s okamžitým přístupem ke všem materiálům v ceně 3 850  3 504 Kč (nezapomeňte při objednávce ulatnit kupón „umelci22“ pro 9% slevu).

Kurz pro Vás připravili

Barbara Miller, MUDr.

Barbara Miller je lékařka a odbornice na funkční medicínu. Je vyjímečná svým celostním přístupem k člověku, který zahrnuje jak fyzickou tak lékaři často opomíjenou duševní stránku. Její praxe stojí na pozorné interpretaci výsledků krevních rozborů, na ladění hormonální rovnováhy, na odstraňování chyb ve stravování a na zachování zdravého střeva. Paní doktorka je také skvělou řečnicí a učitelkou, která upoutá svým projevem, proto kurz s ní pro Vás jistě bude nevšedním a obohacujícím zážitkem.

Mgr. Michaela Verde Beitlová

Míša Verde Beitlová je zdravě sebevědomá žena s onkologickou zkušeností, autorka projektu Vitamíny s příběhem a spoluautorka projektu Umělci života. Po dokončení náročné dvouleté léčby v komplexním onkologickém centru si přála zůstat zdravá. K tomu jsou potřeba informace a sebevědomí vzít zdraví do svých rukou. Obojí už přes 8 let neustále prohlubuje a pomáhá tak i lidem kolem sebe. Její přínos je umění pracovat s informacemi a šířit je srozumitelnou formou dál.

Měsíční Kolibřík

Začni odebírat Měsíčního kolibříka a staň se Mistrem života! Každý měsíc pošleme to nejlepší z příběhů, cest a akcí.

Moment prosím

Už letí!